Dělička těsta DT

Dělička těsta DT

Dělička těsta je plnoautomatický stroj na dělení těsta a tužení klonků. Zpracovává obvykle pšeničné těsto běžné kvality, s obsahem tuku max. 8%. Dělička je zařazena do linky na výrobu pečiva. Dělička těsta se používá v pekárnách.

Informace

Dělička těsta se vyrábí v základní řadě podle počtů výstupních řádků (dopravníků) 3, 4, 5, 6. Podle druhu pohonu s kuželovou převodovkou nebo řetězovou předlohou. Podle délky výstupního dopravníku 900 nebo 1800 mm. Podle pohonu výstupního dopravníku na přerušovaný a plynulý. Podle dalších doplňujících zařízení s vnějším zaprašováním, rozmetadlem mouky a mazáním pístu pro trvalý provoz.

Funkce děličky těsta

Přímo od výrobce

Děličky těsta vyrábíme od samého vzniku firmy v roce 1994. Díky ověřené konstrukci a letům zkušeností patří naše děličky mezi nejspolehlivější produkty na trhu.

Servis a náhradní díly

Pravidelná údržba a kvalitní servis jsou zárukou toho, že vám bude dělička těsta sloužit dlouho a spolehlivě. Obojí zvládáme rychle a vždy se přizpůsobíme možnostem vašeho provozu.

Dodání a ceny

Krátké dodací lhůty a příznivá cena jsou naší největší konkurenční výhodou. Obraťte se na nás. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru.

cs_CZCzech

Vyplňte poptávkový formulář a my se ozveme.

Pokud si nevíte rady, volejte +420 466 670 070