Granulátor TL 700 s kapacitou až 3 500 kg/hod

Granulátor TL 700 na krmné směsi

Granulátor se používá pro granulování krmných směsí, jejichž podstatnou složku tvoří obilní šroty, mlýnská krmiva a další suroviny (např. sušené pícniny, řepné řízky, sušené piliny, slámu, obilní prachy) jejichž fyzikálně-mechanické vlastnosti umožňují jejich stmelování.

Informace

TL 700 - čtyřrolnová hlava

Výrobní výkon 2000 – 3500 kg/hod s průměrem otvorů v matrici 3-5 mm. Stroj je vhodný pro zpracování napařené směsi A3: pokrutiny 3%, pšenice 47%, MVKA3 3% s měrnou hmotností 547 kg.m-3.

Popis granulátoru

Granulátor pracuje plynule za předpokladu plynulého přísunu suroviny. Napařená nebo navlhčená surovina je přiváděna na plochu matrice, kde je lisovacími rolnami vtlačována do otvorů matrice a na spodní straně matrice je odřezávána nebo se odlamuje na válečky (granule, brikety), které jsou transportovány do výpadu a odtud do chladícího zařízení. Délka granulí je odvislá od počtu odřezávacích nožů a od množství přiváděné suroviny, tj. celkového výkonu granulátoru.

Granule – šrotovaná surovina, lisovaná do tvaru válečků od průměru 4-6 mm

Granulátor TL 700 s čtyřrolnovou hlavou

Materiál padá vpádovým hrdlem na otáčející se těsnící válec a vyplňuje jeho kapsy. Otáčením válce je převáděn do spodního výpadového hrdla, kde odchází do následné technologie. Přitom plní funkci utěsňovače mezi tlakovým a beztlakovým prostorem

Poradenství a testování

Rádi vám poradíme s možnostmi začlenění granulačního stroje do vašeho provozu. Peletovaní materiálu můžete zdarma vyzkoušet před zakoupením stroje.

Přímo od výrobce

Jako výhradní výrobci granulátorů TL 700 poskytujeme bezkonkurenční možnosti rychlého dodání, kvalitního servisu a náhradních dílů skladem.

Financování

V naší nabídce naleznete i repasované granulátory s výhodnou cenou. Pro naše stálé zákazníky nabízíme financování na míru.

Přehrát video
cs_CZCzech

Vyplňte poptávkový formulář a my se ozveme.

Pokud si nevíte rady, volejte +420 466 670 070