Napařovací mixér do granulační linky

Mixér napařovací MN412U

Mixer napařovací MN 412, MN 412U je stroj, který je určen k vlhčení sypkých nebo šrotovaných směsí před granulováním a to napařováním (vlhčení parou), kterou se sypká směs promíchává a dopravuje ke granulování. Je konstruován pouze pro použití v lince. Mixer napařovací MN 412, MN 412U nesmí být používán samostatně.

Informace

Při rozhodování o použití stroje pro konkrétní technologické zařízení a do konkrétních prostorů a podmínek doporučujeme, konzultovat problematiku jeho použití s našimi odborníky.

Napařovací mixér s výkonnotí 6500 kg/hod

Výkonnost stroje je garantována při napařování krmných směsí, jejichž podstatnou část tvoří obilní šroty, mlýnské krmné výrobky, minerální krmné přísady a moučky ze sušené šrotované píce. (Při tlaku páry 0,2-0,5 MPa, suroviny střední hrubosti 0,6-0,8 mm před vstupem o vlhkosti 14 % a teplotě směsi u výpadu 70-80°C)

Přímo od výrobce

MN412U patří mezi naše tradiční výrobky. Díky ověřené konstrukci a letům zkušeností patří naše napařovací mixéry mezi nejspolehlivější produkty na trhu.

Servis a náhradní díly

Pravidelná údržba a kvalitní servis jsou zárukou toho, že vám bude napařovací mixér sloužit dlouho a spolehlivě. Obojí zvládáme rychle a vždy se přizpůsobíme možnostem vašeho provozu.

Dodání a ceny

Krátké dodací lhůty a příznivá cena jsou naší největší konkurenční výhodou. Obraťte se na nás. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru.

cs_CZCzech

Vyplňte poptávkový formulář a my se ozveme.

Pokud si nevíte rady, volejte +420 466 670 070