Továrny mlýnských strojů Pardubice

Náhradní díly na stroje TMS

Továrny mlýnských strojů (TMS Pardubice) byly ještě v nedávné minulosti velmi známou pardubickou firmou, která dodávala svoje výrobky do celého světa. V roce 1992 ale TMS Pardubice skončily v konkurzním řízení a firma nakonec úplně zanikla. Její zákazníci nemohli dlouhou dobu nalézt výrobce náhradních dílů na stroje, které TMS vyráběla. Až naše společnost tuto situaci pomohla vyřešit a výrobu převzala, aby vyšla vzniklé poptávce vstříc. Proto si i nadále mohou zákazníci zaniklé TMS objednávat náhradní díly na své stroje u nás.
Rychlé dodání

Naši zákazníci se mohou spolehnout, že v našem skladu vždy najdou a do 24 hodin obdrží jakýkoliv z běžně používaných náhradních dílů.

Vstřícný přístup

Snažíme se vyjít našim zákazníkům vstříc a pružně reagovat na jejich potřeby. Osobní přístup, flexibilita a spolehlivost jsou pro nás důležité aspekty naší pověsti.

Financování

Pro naše stálé zákazníky nabízíme flexibilní financování s možností pořízení na splátky nebo s odloženou splatností faktur.

Nejspolehlivější dodavatel dílů TMS

Široký sortiment náhradních dílů skladem

Jsme spolehlivým dodavatelem náhradních dílů pro strojní vybavení dnes již zaniklých Továren mlýnských strojů (TMS Pardubice). V naší nabídce najdete mimo jiné díly na:

cs_CZCzech