O firmě

Profil společnosti

Gama Pardubice s.r.o. byla založena v roce 1994. Dnes má naše rodinná firma přes 1300 spokojených zákazníků. Mezi charakteristické rysy naší společnosti patří:

 • Stabilita a tradice firmy
 • Dlouholeté zkušenosti v oboru
 • Profesionální tým zkušených odborníků
 • Vysoká kvalita dodávaných produktů
 • Velmi krátké dodací lhůty – dostatečné skladové zásoby
 • Kvalitní zákaznický servis a poradenství

Výrobní program společnosti

Původním zaměřením společnosti Gama Pardubice s.r.o. byly dodávky náhradních dílů pro děličky těsta – multimat a další vybranou pekárenskou technologii, kterou původně vyráběla firma TMS s.p. (Továrny Mlýnských Strojů Pardubice). Postupem času jsme na základě požadavků našich zákazníků náš výrobní program výrazně rozšířili.

Nejvýznamnějším podnětem k rozšíření našeho sortimentu a služeb byl zánik firmy TMS s.p. Řada zákazníků této firmy se tak ocitla v nezáviděníhodné situaci. Společnost Gama Pardubice s.r.o. ve snaze pomoci těmto zákazníkům na tuto situaci velmi pružně zareagovala a rozšířila výrobu a dodávky náhradních dílů i pro další obory:

 • granulační linky na výrobu pelet a granulí
 • příjem, ošetření a skladování obilí
 • skladování a doprava sypkých surovin
 • výrobny krmných směsí

Nemalou zásluhu na tomto rychlém rozšíření našeho sortimentu má náš tým velmi zkušených odborníků a v neposlední řadě úzká spolupráce a efektivní komunikace s našimi zákazníky.

Mimo již zmiňovaných náhradních dílů, dodáváme i celou řadu strojního zařízení z bývalého sortimentu TMS s.p. Náhradní díly jsou vyráběny v originálním provedení, materiálů předepsaných původní technickou dokumentací, což zaručuje jejich vysokou kvalitu spolehlivost v provozu.

Oddělení servis a montáže

V roce 2003 jsme vyslyšeli přání mnoha našich zákazníků a rozšířili jsme nabídku našich služeb o nové oddělení Servisu a montáží. Od této doby patří do činnosti firmy Gama Pardubice s.r.o. provádění generálních oprav a repasí strojů a zařízení z výše jmenovaných oborů.

 • vstřícný přístup
 • příznivé ceny
 • krátké termíny
 • vysoká kvalita

… si získali řadu spokojených zákazníků.

Poradenství a konzultace

Pro nejvyšší možnou efektivitu zakoupených produktů jsme naše služby rozšířili také o poradenskou a konzultační činnost. Hlavní výhodou námi prováděného poradenství je krom samozřejmé vysoké odbornosti a dlouhých zkušeností v oboru, také cena. Poradenství a konzultace jsou totiž prováděny zdarma (v ceně zakoupeného produktu).

Dodávky do 24 hodin - dostatečně zásobený sklad

…je základem pružné a rychlé reakce na poptávku zákazníka. Naši zákazníci se mohou spolehnout, že v našem skladu vždy najdou a do 24 hodin obdrží jakýkoliv z běžně používaných náhradních dílů. Sortiment takových náhradních dílů byl vytipován na základě našich dlouholetých zkušeností.

Ostatní díly (i atypické), jsme po dohodě schopni dodat v nejkratších možných dodacích lhůtách.

Kdo jsou naši zákazníci?

Převážnou část našich odběratelů tvoří pekárny, ZZN (zemědělské zásobování a nákup), ZD (zemědělská družstva), zpracovatelé pilin, slámy, obilních práchů z celé České a Slovenské republiky.

Export

Téměř čtyřicet procent našeho celkového obratu tvoří export našich produktů do Polska, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Německa, Švédska, Lotyšska, Běloruska a na Ukrajinu a nově i do Vietnamu.

sklad náhraních dílů

sklad náhraních dílů

sklad ND na granulátor

sklad ND na granulátor

sklad dílů spádové dopravy

sklad dílů spádové dopravy

montáž granulátorů

montáž granulátorů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Tyto informace jsou sdíleny s našimi partnery.