Tradiční česká firma

Profil společnosti

Gama Pardubice s.r.o. byla založena v roce 1994. Dnes má naše rodinná firma přes 2000 spokojených zákazníků. Převážnou část našich odběratelů tvoří sila, pekárny, ZZN (zemědělské zásobování a nákup), ZD (zemědělská družstva), zpracovatelé pilin, slámy, obilních prachů z celé České a Slovenské republiky.

Zákaznický servis

Zakládáme si na vstřícné a důvěryhodné komunikaci s našimi zákazníky. Dokážeme se postarat o spolehlivý a dlouhodobě udržitelný chod vašeho provozu.

Krátké dodací lhůty

Naši zákazníci se mohou spolehnout, že v našem skladu vždy najdou a do 24 hodin obdrží jakýkoliv z běžně používaných náhradních dílů.

Tradice a zkušenosti

Tradice výroby mlýnských strojů v našem regionu trvá více než 150 let. Zkušenosti našeho týmu na českém i zahraničním trhu rozvíjíme více než 25 let.

kvalita a spolehlivost provozu

Výrobní program

Původním zaměřením společnosti Gama Pardubice s.r.o. byly dodávky náhradních dílů pro děličky těsta – multimat a další vybranou pekárenskou technologii, kterou původně vyráběla firma TMS s.p. (Továrny Mlýnských Strojů Pardubice). Postupem času jsme na základě požadavků našich zákazníků náš výrobní program výrazně rozšířili.

Nejvýznamnějším podnětem k rozšíření našeho sortimentu a služeb byl zánik firmy TMS s.p. Řada zákazníků této firmy se tak ocitla v nezáviděníhodné situaci. Společnost Gama Pardubice s.r.o. ve snaze pomoci těmto zákazníkům na tuto situaci velmi pružně zareagovala a rozšířila výrobu a dodávky náhradních dílů i pro další obory:

krátké termíny, příznivé ceny

Servis a montáže

V roce 2003 jsme vyslyšeli přání mnoha našich zákazníků a rozšířili jsme nabídku našich služeb o nové oddělení Servisu a montáží. Od této doby patří do činnosti firmy Gama Pardubice s.r.o. generální opravy a repasy strojů a zařízení z výše jmenovaných oborů.

Pro naše zákazníky zdarma

Poradenství a konzultace

Pro nejvyšší možnou efektivitu zakoupených produktů jsme naše služby rozšířili také o poradenskou a konzultační činnost, kterou pro naše zákazníky nabízíme zcela zdarma. Naše odbornost a zkušenosti jsou Vám k dispozici.

evropské standardy

Světové zkušenosti

Téměř čtyřicet procent našeho celkového obratu tvoří export našich produktů do Polska, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Německa, Lotyšska a na Ukrajinu. Naše zařízení dodáváme nejen do evropských zemí, ale i do Asie a Afriky.

Postaráme se o Vás

Napište nám

cs_CZCzech