TU250 s horní přírubou kruhovou a spodní čtyřhranou

Těsnící ústrojí TU200, TU250

Těsnící ústrojí je zařízení, které odděluje tlakový prostor od beztlakového a současně slouží k odvedení suroviny z tlakového prostoru do beztlakového. Používá se pro dopravu obilí, šrotů, mouky, obilních prachů apod. o maximální vlhkosti 14%. Nedá se použít pro materiály vyznačující se přilnavostí, lepkavostí a abrazivitou.

Informace

Skříň je opatřena vpádovým a výpadovým hrdlem. Na bocích je uzavřena dvěma víky s náboji pro ložiska a těsnění hřídele těsnícího válce, který se otáčí ve skříni.

Těsnící válec je opatřen šesti žebry, která vytvářejí kapsy a s hřídelí je spojen kuželovým kolíkem. Hřídel je uložen ve dvou kuličkových ložiskách. Pohon je standardně opatřen šnekovou elektropřevodovkou MRT přes pružnou spojku LKN 30, která se používá i pro spojení těsnících ústrojí mezi sebou a s vloženými hřídeli. U koncových těsnících ustrojí je možné použít kontrolu otáček indukční sondou.

Těsnící ústrojí díky komoře se šesti otočnými žebry odděluje prostory s rozdílným provozním tlakem

Materiál padá vpádovým hrdlem na otáčející se těsnící válec a vyplňuje jeho kapsy. Otáčením válce je převáděn do spodního výpadového hrdla, kde odchází do následné technologie. Přitom plní funkci utěsňovače mezi tlakovým a beztlakovým prostorem

Přímo od výrobce

Těsnící ústrojí TU200 i TU250 patří mezi naše tradiční výrobky. Léty ověřená a spolehlivá konstrukce přináší vysokou míru spolehlivosti v náročných provozech.

Příznivá cena

S námi nebudete platit víc než musíte. Neustále pracujeme na tom, abychom vám naše výrobky mohli prodávat za férové ceny.

Rychlé dodání

Dokážeme pružně reagovat na jakoukoliv poptávku. Obraťte se na nás. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru.

cs_CZCzech

Vyplňte poptávkový formulář a my se ozveme.

Pro rychlejší vyřízení si připravte požadované rozměry dle nákresu níže.

Pokud si nevíte rady, volejte +420 466 670 070