Zkušenosti výrobce

Servis a montáže

V roce 2003 jsme vyslyšeli přání mnoha našich zákazníků a rozšířili jsme nabídku našich služeb o nové oddělení servisu a montáží pro stroje TL 700, ASP 750 a děličky těsta. Od této doby patří do činnosti firmy Gama Pardubice s.r.o. generální opravy a repasy strojů a zařízení.

Vstřícný přístup

Snažíme se vyjít našim zákazníkům vstříc a pružně reagovat na jejich potřeby. Osobní přístup, flexibilita a spolehlivost jsou pro nás důležité aspekty naší pověsti.

Krátké termíny

Naši zákazníci se mohou spolehnout, že v našem skladu vždy najdou a do 24 hodin obdrží jakýkoliv z běžně používaných náhradních dílů.

Vysoká kvalita

Naše práce stojí na dlouholetých zkušenostech našich zaměstnanců. Servis i montáže provádíme tak, aby vám naše stroje sloužili dlouho a bez problémů.

kvalita a spolehlivost provozu

Péče o naše zákazníky

Součástí péče o naše zákazníky je samozřejmě odborná instalace a montáž námi dodávaných technologií. Spolehnout se můžete i na pravidelný servis, údržbu, rychlé řešení případných oprav a dodávku náhradních dílů.

Do 24 hodin expedujeme mimo jiné tyto náhradní díly:

snižte investice na minimum

Repasy strojů a zařízení

V roce 2003 jsme vyslyšeli přání mnoha našich zákazníků a rozšířili jsme nabídku našich služeb o nové oddělení Servisu a montáží. Od této doby patří do činnosti firmy Gama Pardubice s.r.o. generální opravy a repasy strojů a zařízení z výše jmenovaných oborů.

Pro naše zákazníky zdarma

Poradenství a konzultace

Naše odbornost a zkušenosti jsou Vám k dispozici. Poskytujeme poradenskou činnost ve fázích projekce a technologické přípravy, financování, pravidelné údržby a péče o technologie tak, aby vaše investice dávala smysl. Pro naše zákazníky zcela zdarma.

Továrny mlýnských strojů

Náhradní díly TMS Pardubice

Jsme spolehlivým dodavatelem  náhradních dílů pro strojní vybavení dnes již zaniklých Továren mlýnských strojů (TMS Pardubice). V naší nabídce najdete mimo jiné díly na elevátory (OKE, EK, EV), šnekové dopravníky, šrotovníky nebo redlery.

Postaráme se o Vás

Napište nám

cs_CZCzech