Rotační směšovací podavač RSP

Rotační směšovací podavač

Rotační směšovací podavač RSP dále jen (podavač) je zařízení, které umožňuje vstup produktu, který má být přemístěn, do potrubí tlakové dopravy tak, že oddělí tlakové prostředí uvnitř potrubí od prostředí s normálním atmosférickým tlakem, a zároveň vytvoří v produktu a proudícího vzduchu směs v poměru, který přepravu produktu umožní. Produktem bývá obilí, mouky, šrotované pokrutiny, otruby, krmné směsi, premix, šroty, prach a pod.

Informace

Pro dobrou funkci podavače je nutné, aby dopravovaný materiál neobsahoval cizí předměty (ocelové dráty, hřebíky atd., kousky motouzu, papíru, dřeva apod.). Dopravovaný materiál nesmí obsahovat tvrdé slepené kusy (z vlastního materiálu) o největším rozměru nad 20 mm.

Použití na jiné materiály je třeba projednat s výrobcem.

Rotační směšovací podavač RSP400

Popis principu funkce podavače

Materiál vstupuje ze vpádové skříňky vpádovým otvorem do skříně podavače a plní komůrky rotoru. Otáčením rotoru se naplněná komůrka dostane dolů nad výstupní kanál ve spodní části skříně, materiál vypadává a současně je odnášen proudícím dopravním vzduchem, přicházejícím do podavače vstupní trubkou. Směs materiálu a vzduchu (aerosměs) odchází výstupním hrdlem do dopravního potrubí. Vyprázdněná, komůrka, je nyní naplněna nyní pouze vzduchem o dopravním přetlaku. Ten z ní po otočení nahoru odchází do filtračních hadic nebo aspirace.

Přímo od výrobce

Těsnící ústrojí TU200 i TU250 patří mezi naše tradiční výrobky. Léty ověřená a spolehlivá konstrukce přináší vysokou míru spolehlivosti v náročných provozech.

Příznivá cena

S námi nebudete platit víc než musíte. Neustále pracujeme na tom, abychom vám naše výrobky mohli prodávat za férové ceny.

Rychlé dodání

Dokážeme pružně reagovat na jakoukoliv poptávku. Obraťte se na nás. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru.

cs_CZCzech

Vyplňte poptávkový formulář a my se ozveme.

Pokud si nevíte rady, volejte +420 466 670 070