Předčistička obilí PO

Předčistička obilí PO

Předčistička obilí PO 750 je vhodná pro hrubé předčištění obilovin, kukuřice a dalších zrnin. Využití najde v obilních silech a posklizňových linkách nebo jiných provozech pro předčištění suchých, sypkých surovin. Má nízkou spotřebu el. energie, spolehlivý provoz a kompaktní rozměry.

Informace

Obilí je do stroje přiváděno potrubím Ø 219 do nástavce, kde v zásobníku a dále ve skříni pomocí splach a rozprostíracího šneku se rozprostře po celé šířce stroje a vlastní vahou otevře klapku, která je na boku stroje vyvážena závažím. Čištění je prováděno rotačním sítem a proudem vzduchu. Přiváděné suroviny propadají sítem do výpadu a jsou přitom čištěny vzduchem. Hrubé nečistoty zůstávají na povrchu rotujícího síta a přepadají do výpadu. Část létavých nečistot je z proudu vzduchu odsazena v expanzní skříni stroje. Prach a velmi lehké částice jsou odnášeny do odlučovače aspirace.
Predčistička obilí pro obilná sila a posklizňové linky
Přímo od výrobce

Předčističky obilí patří mezi naše tradiční výrobky. Díky jejich ověřené konstrukci a letům zkušeností patří mezi nejspolehlivější produkty na trhu.

Servis a náhradní díly

Pravidelná údržba a kvalitní servis jsou zárukou toho, že vám bude předčistička sloužit dlouho a spolehlivě. Obojí zvládáme rychle a vždy se přizpůsobíme možnostem vašeho provozu.

Dodání a ceny

Krátké dodací lhůty a příznivá cena jsou naší největší konkurenční výhodou. Obraťte se na nás. Připravíme vám nezávaznou nabídku na míru.

cs_CZCzech

Vyplňte poptávkový formulář a my se ozveme.

Pokud si nevíte rady, volejte +420 466 670 070